Zakażenie koronawirusem może przebiegać łagodnie i bezobjawowo. Czasami jednak wymaga hospitalizacji, a u sporej części pacjentów rozwija się zapalenie płuc, którego groźną konsekwencją często jest ostra niewydolność oddechowa. Ważną rzeczą staje się wtedy dbanie o odpowiednią saturację krwi, czyli wysycenie jej tlenem. Uznaje się, że optymalną wartością wysycenia hemoglobiny tlenem (SpO2), jest 92–96%. Wartości niższe mogą powodować przewlekłe niedotlenienie naszych organów.

Wspieranie niewydolności oddechowej po Covid-19 tlenoterapią normobaryczną

Choroba COVID-19 charakteryzuje się wieloma objawami, takimi jak:

  • mocne osłabienie
  • problemy z oddychaniem, duszności
  • silne pocenie się
  • zapalenie płuc
  • osłabienie wątroby, nerek
  • trudności z koncentracją i decyzyjnością

Te objawy oznaczają zarażenie się wirusem COVID-19 i mogą prowadzić do groźnych powikłań, które potrafią w mgnieniu oka wysłać nas do szpitala. Gdzie lekarze według ciągle aktualizowanych protokołów walczą by każdego pacjenta przywrócić, w jak najkrótszym czacie do 100% zdrowia. Jednym z głównych skutków oddziaływania wirusa na organizm człowieka jest niedotlenienie krwi, które często powoduje przeciążenie organów. By temu zapobiec pacjenci zostają podłączaniu do respiratorów Kopen Ceftin Zonder Recept Online, które mają za zadanie dostarczać drogą mechaniczną większą ilość tlenu do organizmu. By sprawniej i bezinwazyjnie poprawić dotlenienie organizmu pacjentów lekarze starają się implementować terapia tlenowa za pomocą komór z podwyższonym ciśnieniem.

Terapię taką zastosowano u pacjentów z niewydolnością płucną spowodowaną chorobą COVID-19. Skuteczność leczenia tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia potwierdzają badania przeprowadzone w chińskim mieście Wuhan przez doktora Zhong Yangling (źródło nr 1) na grupie pacjentów w trakcie leczenia COVID-19.

Złagodzenie objawów nastąpiło już po pierwszych seriach zabiegów. W ten sposób zwalczano hipoksemię (zbyt niski poziom tlenu we krwi). Zwiększanie ciśnienia powoduje dostarczanie większej ilości tlenu do komórek, co pozwala mu skuteczniej walczyć z chorobami i stanami zapalnymi. Stosowanie tlenoterapii barycznej zmniejszyło objawy duszności oraz bólu w klatce piersiowej. Poziom utlenienia krwi wrócił do normy, a wszelkie objawy choroby ustąpiły.

Podobne rezultaty zostały uzyskane w dwóch innych badaniach przeprowadzonych na pacjentach szpitalnych (źródło nr 2 i 3). Podsumowania wszystkich badań pokazują, że tlenoterapia w warunkach podwyższonego ciśnienia znacząco pomaga w leczeniu pacjentów przechodzących COVID – 19. Jednak bardzo często po przebyciu tej choroby następuje trwający do dwóch miesięcy spadek energii, osłabienie mięśni, zatory w naczyniach krwionośnych, polineuropatia, a w cięższych przypadkach migotanie przedsionków serca i włóknienie płuc. Jak w przypadku pomocy dojścia do zdrowia pacjentów przechodzących COVID -19, tlenoterapia ma znaczący czynnik, tak samo jest ona zalecana w rehabilitacji, dla osób które już zostały wyleczone z COVID-19.

Stosowanie tlenoterapii pomaga zniwelować skutki przebytej choroby. Bardzo ważnym czynnikiem w rekonwalescencji są zabiegi w komorze normobarycznej, które dotleniają organizm, działają przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie na obciążone organy (źródło nr.4). Już kilkanaście zabiegów normobarycznych jest w stanie przywrócić prawidłowy stan dotlenienia komórkowego. Natomiast działanie molekularnego wodoru może zatrzymać procesy zwyrodnieniowe i degeneracyjne po niszczącym działaniu SARS COV-2.

Sama sesja w komorze nie tylko leczy organizm od środka, ale również pozwala w pełni relaksować się klientom.

https://varneomdithelbred.com/deoxy/index.html  wraz z relaksującą muzyką, w połączeniu z tlenoterapią zmniejsza poziom stresu i działa rewelacyjnie na psychikę. By o to zadbać w komorze 24h na dobę działa maszyna dekontaminacyjna, która  zabija wszelkie wirusy i bakterie.

Life Chamber zaprasza na 12-dniową kuracje po przebyciu COVID-19.

Terapia składa się z 12 sesji po 2 godziny, gdzie w bardzo wygodnych warunkach i pełnym spokoju otoczeniu, będą Państwo w stanie poprawić stan zdrowia czasami nawet od pierwszej sesji. W rezultacie znacząco złagodzić powikłania po przebytym zakażeniu koronawirusem i wrócić do pełni zdrowia.

Więcej informacji pod numerem 882 119 728 lub pod adresem info@lifechamber.pl

Źródła:

  1. https://www.hyperbaricmedicalsolutions.com/blog/report-from-china-outlines-potential-role-of-hbot-in-treating-severe-covid-19-cases
  2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32574433/
  3. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32412891/
  4. http://www.oia.krakow.pl/images/2020_docs/20200407_covid-19__pl_2020_03_24.pdf

 

Leave a Reply