Trening pozytywnego myślenia

To, o czym myślimy, ma ogromny wpływ na to kim jesteśmy teraz, określa naszą przyszłość. Celem tego szkolenia jest, aby jak najwięcej osób przebudziło się i zaczęło tworzyć swoje życie świadomie i celowo. Inwestując w te warsztaty, otrzymacie wartość, która wielokrotnie przekracza wartość pieniędzy.

W trakcie szkolenia:

  • Nauczysz się myśleć pozytywnie oraz otrzymasz receptę jak to uczynić,
  • Otrzymasz pomoc w odnalezieniu twojego potencjału wewnętrznego i drogi do własnego sukcesu,
  • Rozwiniesz umiejętność rozpoznawania własnych uczuć,
  • Poznasz swój umysł, dominujące nurty myślowe własnych uczuć,
  • Nauczysz się brać odpowiedzialność za swoje doświadczenia życiowe,
  • Opanujesz umiejętność tworzenia własnej rzeczywistości, a swoje codzienne życie przekształcisz w pozytywne doświadczenia.

Pozytywnego myślenia można się nauczyć! Nie zmienisz nastawienia z godziny na godzinę, ale gdy będziesz systematycznie je praktykował z czasem wejdzie ci w krew.

Trening pozytywnego myślenia polega na nauczeniu się zauważania pozytywnych aspektów w każdej sytuacji. Przede wszystkim chodzi o skupianie uwagi na pozytywnych cechach wszystkiego, co nas otacza – to odkrywanie i podkreślanie mocnych stron każdego człowieka i każdej chwili.

Dlaczego warto myśleć pozytywnie?

Negatywne myślenie może wywoływać w konsekwencji nerwice i lęki. Pozytywne myślenie razem z samoświadomością i racjonalnym myśleniem to bardzo efektywne sposoby na walkę ze stresem. Liczne badania potwierdzają, że optymiści żyją dłużej.


Jolanta Bohdankiewicz,  psycholog pozytywny. Ukończyła Psychologię Pozytywną oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu, Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi – Coaching oraz 3 stopnie Recall Healing u Gilbert Renaud.

Harmonogram warsztatów:

  • 08.05 godz. 17:00 –Ho’oponopono – hawajska praktyka pojednania i wybaczania.
  • 13.06 godz. 17:00 – ,,Sztuka bycia sobą a radość życia”- wspólnie zastanowimy się, co wpływa na pozytywne relacje.

Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.