Podróż w głąb siebie – sesja oddechu połączonego

To sesja, w której podstawowym narzędziem pracy jest oddech połączony. Pozwala wejść na głęboki poziom rozluźnienia, bardzo pożądany przez nasze ciało i umysł, niezbędny do prawidłowego ich funkcjonowania, a w związku z nadmierna ilością bodźców otaczającego nas świata coraz trudniejszy do osiągnięcia. Korzyści płynące z takiej sesji oddechowej to: integracja ciała, umysłu i ducha, dzięki którym zaczynamy funkcjonować jako pełnia. Blokady na każdym z tych poziomów zostają uwalniane. Na poziomie fizycznym krew oraz tkanki zostają dotlenione i zalkalizowane, dzięki czemu zaczynają zdrowieć. Odczuwalnym efektem jest podwyższony poziom energii życiowej, chęci do działania oraz radość. Jednocześnie jest to wspaniała okazja żeby pobyć ze sobą, poczuć i posłuchać swojego ciała i ducha.

To sesja, w której podstawowym narzędziem pracy jest oddech. Powietrze Life  Chamber w połączeniu z treningiem oddechowym pozwoli nam wejść w  głęboki poziom rozluźnienia, jak również jeszcze bardziej dotlenić organizm.
W czasie sesji nastąpuje  integracja ciała, umysłu i ducha, dzięki którym zaczniemy funkcjonować jako całość. Blokady na każdym z tych poziomów zostają uwalniane. Na poziomie fizycznym krew oraz tkanki zostają dotlenione i zalkalizowane, dzięki czemu zaczynają zdrowieć. Odczuwalnym efektem jest podwyższony poziom energii życiowej, chęci do działania oraz radość.


Maciek Kozanecki – trener osobisty, fascynuje się tajemnicami natury rzeczy, poszukiwacz prawdy i skutecznych metod funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości. W życiu oraz w pracy z klientem stosujący holistyczne podejście do działania organizmu człowieka.

Harmonogram wydarzeń:

  • 18.05 godz. 17:00 – Regeneracja ciała, redukcja stresu, głębokie dotlenienie, integracja emocjonalna.
  • 30.05 godz. 17:00 – Regeneracja ciała, redukcja stresu, głębokie dotlenienie, integracja emocjonalna.
  • 08.06 godz. 17:00 – Regeneracja ciała, redukcja stresu, głębokie dotlenienie, integracja emocjonalna.
  • 20.06 godz. 17:00 – Regeneracja ciała, redukcja stresu, głębokie dotlenienie, integracja emocjonalna.

Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.