Misy i Gongi Tybetańskie z Zahi

Z Zahi Beger będziecie mogli zrelaksować się na sesji oddechowej z wykorzystaniem gongów oraz mis tybetańskich. Zahi to pozytywna osoba, która uwielbia pracę z dźwiękiem, doskonale bowiem zdaje sobie sprawę jak pozytywnie wpływa on na nasze poczucie. Badania wykazały, że wibracje płynące z tych  instrumentów muzycznych  obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają wewnętrzne napięcie, a nawet wspomagają procesy trawienne, poprzez docieranie do systemu nerwowego.

Terapia dźwiękiem i wibracją mis tybetańskich jest wciąż mało znana w Europie, ale w górach Tybetu stosuje się ją od tysięcy lat. Odpowiednia tonacja, częstotliwość drgań sprawia, że dźwięk dociera do każdej komórki organizmu dając odczucie pełnej harmonii, relaksu i radości. Jest to swego rodzaju uczta dla ciała i duszy skuteczna w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia, zrezygnowanych, wypalonych i zestresowanych.


Na sesji z Zahi będziecie mogli oddać się w ręce profesjonalistki i nauczyć się technik głębokiej relaksacji oraz ciekawych metod prawidłowego oddechu. Warsztaty działają z podwójną siłą, ponieważ odbywają się  Life Chamber  samo przebywanie wpływa na dotlenienie organizmu na poziomie komórkowym. Takie unikalne połączenie tlenoterapii oraz terapii dźwiękami z pewnością zniweluje u Was wszelakie napięcia i zagwarantuje stan głębokiego wyciszenia.


Harmonogram spotkań:

  • 06.06 godz. 17:00 – Tlenem i dźwiękiem otuleni
  • 15.06 godz. 19:00 – Tlenem i dźwiękiem otuleni
  • 29.06 godz. 19:00 – Tlenem i dźwiękiem otuleni

Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.