Joga Kudalini

Joga kundalini to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie energii w ciele. Praktykowanie jogi kundli prowadzi do  odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości.
Zajęcia odbywają się w Life Chamber co dodatkowo dotlenia komórki organizmu dając niesamowity relaks, odprężenie i spokój umysłu. Dodatkowo, po zajęciach możesz czuć się energetyczny i bardzo szczęśliwy jako, że pobudzana zostaje energia życiowa.

Ewa Mruk jest nauczycielka Jogi Kundalini – Kundalini Research Institute. Poziom I i II oraz współtwórcą autorskich warsztatów rozwojowych Osobista transformacja – poziom I, II, III oraz Nowej jakości w sobie.
Prowadzi warsztaty mocno inspirujące kobiety i mężczyzn do poznania własnej prawdziwej miłości, mądrości i mocy w spełnieniu i prawdzie. Potężnie Transformujące. Otwierające serce. Budujące wewnętrzną moc do piękniejszej i pełnego życia, zgodnie z przeznaczeniem.

Harmonogram:

13.06 godz. 19.00 – Joga Kundalini w Life Chamber


Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.