In You – Program Profilaktyki Oddechu

Zapraszamy na cykliczne warsztaty „In You” z Programu Profilaktyki Oddechu w komorze normobarycznej Life Chamber.

Ucieknij od zewnętrznego świata i przywróć wewnętrzną równowagę. Weź świadomy oddech i zadbaj o swój dobrostan. Poczuj oddech, który przywróci balans i harmonię. Wprowadź zdrowe nawyki oddechowe do swojego życia. Skorzystaj z treningu oddechowego połączonego z terapią tlenową.

Spójny i interdyscyplinarny Program Profilaktyki Oddechu, którego celem jest poprawa jakości zdrowia fizycznego, psychicznego i emisji głosu. Przy stosowaniu odpowiednich technik oddechowych jesteśmy w stanie wpłynąć na m.in: zdrowie, ból fizyczny, regenerację organizmu, aktywność mózgu, jakość snu, kształtowanie twarzoczaszki, prawidłowe połykanie, wady zgryzu, emisję głosu, emocje, napięcia i blokady w ciele, pamięć i koncentrację.

Podczas treningu oddechowego skupiamy się na komunikacji intrapersolanej – wewnętrznej i wykształceniu zdrowych nawyków oddechowych.

W programie:

  • Oddech torem przeponowym.
  • Oddech statyczny – kiedy nie mówisz.
  • Oddech dynamiczny –  uważność oddechu kiedy mówisz.

Autorskie metody pracy oparte na wykształceniu logopedycznym, aktorskim i dziennikarskim, a także elementy metody: Wima Hofa, Kristin Linklater, Lax Vox oraz Butejko. W połączeniu z  technikami: medytacji, pracy z ciałem i relaksacji, automasażu i treningu mentalnego.

Warunki panujące w komorze normobarycznej wzmacniają pożądane efekty. Terapia tlenowa przynosi wiele korzyści m.in.: dotlenia wszystkie komórki ciała, spowalnia proces starzenia, wspiera organizm w walce z zakażeniami oraz działa bakteriobójczo, znacznie polepsza wydolność fizyczną i psychiczną, poprawia pamięć i koncentracje.

Dodatkowo podczas warsztatów możesz dokonać pomiaru (EEG) aktywności mózgu i dowiedzieć się czy w danej chwili Twój umysł jest aktywny, neutralny czy spokojny. Opcja dobrowolna i bezpłatna. Szczegóły podczas zapisów.


Prowadzące (zamiennie):

 

Natalia Dul

Z wykształcenia logopeda, dziennikarka, aktorka. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Praktykowała w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu na zajęciach z prawidłowej wymowy dla studentów aktorstwa. Zawodowo: właściciel gabinetu i Studio Aktorstwa LogoArtis we Wrocławiu, logopeda dla dzieci i dorosłych, trener emisji głosu, logopeda medialny i artystyczny, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, trener oddechu. Stworzyła i koordynowała liczne projekty logopedyczne, teatralne i logopedyczno-teatralne dla dzieci i dorosłych. W terapii kładzie nacisk na holistyczne i interdyscyplinarne spojrzenie poparte doświadczeniem i wykształceniem.

Katarzyna Miałkowska

Z wykształcenia logopeda, aktorka i pedagog. Zawodowo: logopeda dla dzieci i dorosłych, trener emisji głosu, logopeda artystyczny i medialny, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, instruktor zajęć teatralnych, wykładowca akademicki, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, trener oddechu. Autorka słuchowisk dla dzieci i licznych projektów teatralnych. Producent pomocy edukacyjnych dla dzieci i specjalistów m.in. gry „Laboratorium Zmysłów. Uważne dzieci”.

Harmonogram spotkań:

  • 23.01 godz. 19:00 – program profilaktyki oddechu.
  • 20.02 godz. 19:00 – program profilaktyki oddechu.

Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.