Feng Shui z Martą

Jak mówi wschodnie powiedzenie: „Zdrowie to nasze bogactwo”, dlatego zapraszamy  Was na unikatową serię spotkań z Feng Shui w  Life Chamber. W trakcie sesji intensywnego dotleniania i regeneracji dowiecie się jak jeszcze można wspierać ciało i umysł za pomocą technik Feng Shui.


W dosłownym tłumaczeniu Feng Shui to „wiatr i woda”, czyli podstawowe siły kształtujące nie tylko przestrzeń wokół nas, ale mające również niemały wpływ na człowieka. Ta chińska sztuka liczy sobie ponad pięć tysięcy lat, a jej zasady uczą jak znajdować balans w przestrzeni życiowej, aby doświadczać dobrego zdrowia i harmonijnego życia.


Wszystkie spotkania poprowadzi dla Was certyfikowana konsultantka Mastery Academy of Chinese Metaphysics – Marta Pietrzykowska, która swoją wiedzę zgłębiała wiele lat pod kierunkiem różnych nauczycieli i Mistrzów z całego świata. Ukończyła także kursy w renomowanym Singapore Feng Shui Center, co czyni ją jedną z garstki Europejczyków mających takie kwalifikacje.  Jest więc prawdziwą profesjonalistką na odpowiednim miejscu.


Harmonogram wydarzeń

 

  • 18.10 godz. 17:00 – Harmonijna przestrzeń to harmonijne życie. Zasady feng Shui wspierające szczęście
  • 08.11 godz. 17:00 – Feng shui coaching czyli odkryj swoje talenty korzystając z mądrości wschodu.
  • 20.12 godz. 17:00 – Wshodnie zasady wspierające osiągnięcie szczęścia i spełnienia w związku.

Cena – 140 zł

Rezerwacje prosimy dokonywać na adres e-mail info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.