Ceremonia kakao

Kakao przez ludność Ameryki Środkowej i Południowej uznawane jest za świętą roślinę, która przynosi wielowymiarowe uzdrowienie. Niesie ze sobą potencjał do wewnętrznej transformacji i przebudzenia. Ta uzdrawiającą roślina w piękny i subtelny sposób otwiera serce, rozbudza naszą energię życiową, otwiera kreatywność, wprowadza w błogostan.

Kakao ceremonialne różni się od tego, które znamy ze sklepowych półek. Jest wytwarzane z pierwotnych odmian kakaowca, poddawane jest fermentacji i obróbce w niskiej temperaturze, dzięki temu jego właściwości są tak odmienne. Kakao ceremonialne bogate jest w minerały i inne składniki, tj. magnes, żelazo, cynk, selen, miedź. Jest silnym antyoksydantem.

Kakao to lekarstwo serca, dlatego po jego wypiciu czujemy ciepło w jego okolicy.

Spożywanie kakao w grupie przynosi efekt wznoszenia, a robiąc wszystko w grupie w konkretnej intencji, podbijamy energię i transformacja dzieje się w przyspieszonym tempie.


Przebieg ceremonii:

  • wprowadzenie o kakao
  • praca z intencją i wprowadzenie do wewnętrznego wyciszenia
  • spożycie kakao
  • otwarcie przestrzeni dźwięków płynących z mis, gongów, kija deszczowego, bębna, dzwonków
  • śpiew pieśni mocy
  • zakończenie kręgu, wymiana doświadczeń.

W dniu ceremonii

Zjedz lekki posiłek, nie spożywaj kawy oraz alkoholu lub innych substancji zmieniających świadomość.

Odradza się udziału w ceremonii osobom z silnymi chorobami serca i nerek oraz przyjmującym silne leki psychotropowe.


Na sesji z Zahi będziecie mogli oddać się w ręce profesjonalistki i nauczyć się technik głębokiej relaksacji oraz ciekawych metod prawidłowego oddechu. Warsztaty działają z podwójną siłą, ponieważ odbywają się  Life Chamber  samo przebywanie wpływa na dotlenienie organizmu na poziomie komórkowym. Takie unikalne połączenie tlenoterapii oraz terapii dźwiękami z pewnością zniweluje u Was wszelakie napięcia i zagwarantuje stan głębokiego wyciszenia.


Termin: niedziela 27.06.2021

Cena – 140 zł (możliwość wykorzystania karnetów*)

Rezerwacji prosimy dokonywać mailowo – info@lifechamber.pl lub pod numerem telefonu +48 882 119 728.