Wydarzenia

Lepszy sen

Czym jest warsztat lepszy sen? Jeśli dokuczają Ci bezsenne noce to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Warsztaty Lepszy sen to zbiór kompleksowych ćwiczeń, które regulują działanie nerwu błędnego. Pozwolą nam osiągnąć[…] Czytaj całość »

wewnętrzna moc

Wewnętrzna moc

Czym jest warsztat wewnętrzna moc? Warsztat wewnętrzna moc ma za zadanie obudzić w nas własną siłę, moc oraz mądrość. Podczas niego nauczymy się jak przebudzić w sobie najwyższe jakości oraz[…] Czytaj całość »

Joga Kudalini

Czym jest joga kundalini? Joga kundalini to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry oraz mudry (ruchy[…] Czytaj całość »

Ceremonia Kakao Life Chamber

Ceremonia kakao

Czym jest ceremonia kakao? Kakao jest uznawane przez ludnosć Ameryki Środkowej i Południowej za świętą roślinę, która przynosi uzdowienie fizyczne i duchowe.  Jest używane w kontekście ceremonialnym od tysięcy lat.[…] Czytaj całość »

Wstęp do medytacji marvelouswave

Wstęp do medytacji

Czym jest warsztat wstęp do medytacji? Warsztaty wstęp do medytacji to praktyka medytacji i relaksacji dla wszytskich tych, którzy chcieliby wprowadzić do swojego życia więcej spokoju i radości. Nie są[…] Czytaj całość »

Warsztat oddechu Life Chamber

Warsztat oddechu

Czym jest warsztat oddechu? Warsztat oddechu to nauka różnych technik oddechowych m.in. Wim Hof, Rebirthing, Prana Jama. Dzięki warsztatom wzmocnisz układ odpornościowy, polepszysz jakość snu, dotlenisz organizm i poprawisz swój[…] Czytaj całość »

Joga twarzy Life Chamber

Joga twarzy

Czym jest joga twarzy? Joga twarzy jest naturalnym sposobem na młodszy i zdrowszy wygląd w każdym wieku. To wyjątkowa kompozycja ćwiczeń, masażu twarzy, akupresury oraz różnych technik relaksacji. Połączenie tych[…] Czytaj całość »

Gongi i misy tybatńskie Life Chamber

Gongi i misy tybetańskie

Czym jest koncert gongów i mis tybetańskich? Badania wykazały, że wibracje płynące z tych instrumentów muzycznych obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają wewnętrzne napięcie, a nawet wspomagają procesy trawienne, ponieważ docierają do[…] Czytaj całość »