Wydarzenia

Świadomy oddech – głęboka relaksacja

To sesja, w której podstawowym narzędziem pracy jest oddech połączony. Pozwala wejść na głęboki poziom rozluźnienia, bardzo pożądany przez nasze ciało i umysł, niezbędny do prawidłowego ich funkcjonowania, a w[…] Czytaj całość »

Life Chamber Inspiruje

Cykl wykładów w Life Chamber, gdzie będziecie mogli w trakcie trwania sesji nie tylko dotlenić się i zregenerować, ale również spotkać, wysłuchać i porozmawiać z inspirującymi ludźmi. Z ludźmi, którzy[…] Czytaj całość »

Feng Shui z Martą

Jak mówi wschodnie powiedzenie: „Zdrowie to nasze bogactwo”, dlatego zapraszamy  Was na unikatową serię spotkań z Feng Shui w  Life Chamber. W trakcie sesji intensywnego dotleniania i regeneracji dowiecie się[…] Czytaj całość »

Joga twarzy z Vizago Joga

Vizago Jogę prowadzi dla Was Agata, która jest Instruktorem Jogi Twarzy metodą Yogattractive. Jak sama twierdzi pierwsze zmarszczki pojawiły się u niej bardzo wcześnie, a gdy po 35 roku życia[…] Czytaj całość »

Misy i Gongi Tybetańskie z Zahi

Z Zahi Beger będziecie mogli zrelaksować się na sesji oddechowej z wykorzystaniem gongów oraz mis tybetańskich. Zahi to pozytywna osoba, która uwielbia pracę z dźwiękiem, doskonale bowiem zdaje sobie sprawę[…] Czytaj całość »