Wydarzenia

In You – Program Profilaktyki Oddechu

Zapraszamy na cykliczne warsztaty „In You” z Programu Profilaktyki Oddechu w komorze normobarycznej Life Chamber. Ucieknij od zewnętrznego świata i przywróć wewnętrzną równowagę. Weź świadomy oddech i zadbaj o swój dobrostan.[…] Czytaj całość »

Joga śmiechu

Joga śmiechu to technika stworzona przez  lekarza Dr Madana Kataria, który zainspirowany korzyściami płynącymi ze śmiechu, zorganizował w Bombaju 1995r pierwszy klub śmiechu. Joga śmiechu polega na wywoływaniu śmiechu za[…] Czytaj całość »

Trening pozytywnego myślenia

To, o czym myślimy, ma ogromny wpływ na to kim jesteśmy teraz, określa naszą przyszłość. Celem tego szkolenia jest, aby jak najwięcej osób przebudziło się i zaczęło tworzyć swoje życie świadomie[…] Czytaj całość »

Feng Shui z Martą

Jak mówi wschodnie powiedzenie: „Zdrowie to nasze bogactwo”, dlatego zapraszamy  Was na unikatową serię spotkań z Feng Shui w  Life Chamber. W trakcie sesji intensywnego dotleniania i regeneracji dowiecie się[…] Czytaj całość »

Joga twarzy z Vizago Joga

Vizago Jogę prowadzi dla Was Agata, która jest Instruktorem Jogi Twarzy metodą Yogattractive. Jak sama twierdzi pierwsze zmarszczki pojawiły się u niej bardzo wcześnie, a gdy po 35 roku życia[…] Czytaj całość »