Wydarzenia

Joga Kudalini

Joga kundalini to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu[…] Czytaj całość »

Ceremonia kakao

Kakao przez ludność Ameryki Środkowej i Południowej uznawane jest za świętą roślinę, która przynosi wielowymiarowe uzdrowienie. Niesie ze sobą potencjał do wewnętrznej transformacji i przebudzenia. Ta uzdrawiającą roślina w piękny[…] Czytaj całość »

Wstęp do medytacji

Chciałbyś zacząć medytować, ale nie wiesz jak się do tego zabrać ? A może już zacząłeś, ale nie jesteś pewien ,czy robisz to poprawnie ? A może medytujesz, ale nie[…] Czytaj całość »

Joga twarzy z Vizago Joga

Vizago Jogę prowadzi dla Was Agata, która jest certyfikowaną instruktorem Jogi Twarzy. Jak sama twierdzi pierwsze zmarszczki pojawiły się u niej bardzo wcześnie, a gdy po 35 roku życia dołączyła[…] Czytaj całość »

Misy i Gongi Tybetańskie z Zahi

Z Zahi Beger będziecie mogli zrelaksować się na sesji oddechowej z wykorzystaniem gongów oraz mis tybetańskich. Zahi to pozytywna osoba, która uwielbia pracę z dźwiękiem, doskonale bowiem zdaje sobie sprawę[…] Czytaj całość »