Sesja w komorze normobarycznej w czasie reżimu sanitarnego

Komora normobaryczna Life Chamber czystość w reżimie sanitarnym

W Life Chamber wprowadziliśmy dodatkowe środki sanitarne, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie w czasie korzystania z komory normobarycznej.

Środki, które wprowadziliśmy w celu komfortowego przebiegu każdej sesji tlenowej, to m.in.:

  • limit osób, której jednorazowo wchodzą do komory Life Chamber,
  • dezynfekcja powierzchni po każdej sesji w komorze (fotele, toaleta, recepcja, itd.)
  • oczyszczanie i odkażanie powietrza dzięki nowoczesnym urządzeniom, które eliminują nawet 99,97% bakterii Achat Anasec (Prilosec) en Ligne sans Ordonnance , grzybów i wirusów z powietrza.

W trosce o Państwa i nasze zdrowie, prosimy także o obserwowanie swojego samopoczucia i ewentualną rezygnację z wizyty, jeśli czują się Państwo osłabieni lub mają podwyższoną temperaturę.


Dezynfekcja powietrza

Urządzenie Novaerus jest pierwszym naukowo potwierdzonym systemem przeznaczonym do dezynfekcji powietrza. Korzystając ze sprawdzonej w warunkach klinicznych technologii plazmowej dekontaminacji powietrza, system Novaerus eliminuje z powietrza wszystkie wirusy, bakterie, grzyby oraz niepożądane zapachy przez całą dobę. Urządzenie wykorzystywane jest w szpitalach na blokach operacyjnych.

System ten wykorzystuje opatentowaną technologię zapobiegania infekcji poprzez eliminowanie patogenów z powietrza. Technologia ta została przebadana przez ponad 50 niezależnych laboratoriów w Polsce i na świecie (m.in. NASA) i z bardzo dobrym rezultatami wdrożona w setkach placówek opieki medycznej na świecie.


Oczyszczanie powietrza

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza TROTEC to urządzenia z wieloetapowym procesem oczyszczania, które posiadają m.in. filtry HEPA w klasie H13. Filtr klasy H13 zatrzymuje co najmniej 99,97% wirusów. Zatrzymują również komórki pierwotniaków, grzybów, bakterii, roztoczy i pyłków etc. Dodatkowo wyposażone są w lampę UV wykorzystującą światło ultrafioletowe o odpowiedniej długości fali, która niszczy wiązania molekularne w DNA bakterii oraz wirusów, które nie zostały zatrzymane przez filtr HEPA.


Wierzymy, że zastosowane przez nas środki pozwolą na spokojną i bezpieczną wizytę w komorze. W tym okresie zdrowie jest szczególnie ważne, dlatego dbajmy o siebie, innych i.. regularnie się dotleniajmy!