Komora normobaryczna pomaga znacząco zwiększyć poziom tlenu w organizmie. Zawartość dwutlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu normobarycznym wynosi od 0,5 do 2%. Jest to ok. 70 razy więcej niż w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podwyższona zawartość dwutlenku węgla we krwi sprzyja przyswajaniu tlenu przez organizm.

Aby zapobiec naturalnemu rozpadowi komórek ludzkich, a tym samym przedłużyć ich życie, do wnętrza komory dodawany jest cząsteczkowy wodór, którego jest od 10 do 20 tysięcy razy więcej niż poza komorą. Podwyższone ciśnienie atmosferyczne, wynoszące 1500hPa, sprawia, że tlen przenika przez tkanki i dociera do miejsc, które w normalnych warunkach potrafią być mocno niedotlenione.

Wykres komory normobarycznej

Warunki panujące w Life Chamber znacznie bardziej sprzyjają ludzkiemu organizmowi niż te panują obecnie na Ziemi. Dzięki terapii normobarycznej możliwe jest lepsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu człowieka. Rany goją się szybciej, proces starzenia się diametralnie zwalnia oraz zwiększa się produkcja ilości komórek macierzystych, które są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Jest to kluczowe do odbudowy naszych organów i usprawnieniu ich działania.  Life Chamber daje nam warunki najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka.

Komora normobaryczna Life Chamber

"Najważniejsze w życiu to być zdrowym.
Wszystko inne to kwestia chęci i siły."

Zarezerwuj