Tlenoterapia

Odpowiednia mieszanka składników powietrza panującego w Life Chamber w połączeniu z 40% stężeniem tlenu, znacząco zwiększa poziom tlenu w organizmie.

Zawartość dwutlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu normobarycznym wynosi około 2%. Jest to około 70 razy więcej niż w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podwyższona zawartość dwutlenku węgla we krwi sprzyja przyswajaniu tlenu przez organizm.

Tlenoterapia i jej dobroczynny wpływ

Aby zapobiec naturalnemu rozpadowi komórek ludzkich, a tym samym przedłużyć ich życie, do wnętrza komory dodawany jest cząsteczkowy wodór, którego jest od 10 do 20 tysięcy razy więcej niż poza komorą. Podwyższone ciśnienie atmosferyczne, wynoszące 1500hPa, sprawia, że tlen przenika przez tkanki i dociera do miejsc, które w normalnych warunkach potrafią być mocno niedotlenione.

Wykres komory normobarycznej - tlenowej

Warunki w komorze tlenowej Life Chamber

Warunki panujące w Life Chamber znacznie bardziej sprzyjają ludzkiemu organizmowi niż te panujące obecnie na Ziemi. Dzięki terapii normobarycznej możliwe jest lepsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu człowieka. Rany goją się szybciej, proces starzenia się diametralnie zwalnia oraz zwiększa się produkcja ilości komórek macierzystych, które są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Jest to kluczowe do odbudowy naszych organów i usprawnieniu ich działania.  Komora tlenowa Life Chamber daje nam warunki najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka.

Komora normobaryczna Life Chamber

"Najważniejsze w życiu to być zdrowym.
Wszystko inne to kwestia chęci i siły."

Zarezerwuj